Два "срібла" і "бронза": кількість медалей України на Паралімпіаді в Токіо збільшилася до 98-ми

Паралімпіада 2020 - кількість медалей України збільшилася до 98-ми

Українські спортсмени здобули чергові медалі в рамках сьогоднішнього змагального дня на Паралімпійських іграх у Токіо.

Про це повідомляється у Twitter Паралімпіади-2020.

Український спортсмен Василь Ковальчук посів третє місце у стрільбі з гвинтівки лежачи (50 метрів, клас SH2). У цій дисципліні він показав результат – 228,9 очок.

Таким чином він виборов для України бронзову медаль.

"Золото" і "срібло" взяли представники Сербії.

"Срібло" Мажули на Паралімпіаді-2020

Українка Марина Мажула виграла срібну медаль у веслуванні на байдарках в заїзді на 200 метрів (клас KL1).

"Золото" здобула представниця Німеччини Едіна Мюллер, а бронзова медаль дісталася Катерині Воллерман із Чилі.

"Срібло" Ботурчук на Паралімпіаді в Токіо

Українська бігунка Оксана Ботурчук, що виступає у класі T12, завоювала срібну нагороду. Вона прийшла другою на дистанції 200 метрів в дисципліні, що передбачає участь спортсменок та їхніх гайдів.

Золоту медаль здобула кубинка Омара Дуранд Еліас, а бронзову - Анна Кулініч-Сорокіна із Паралімпійського комітету Росії.

Українська збірна у топ-5 на Паралімпіаді-2020

Слід зазначити, що Паралімпійська збірна України досягла позначки у 98 медалей на Олімпійських іграх у Токіо. Наразі наша країна посідає 5-те місце в медальній таблиці.