"Динамо" перемогло "Львів" у 4 турі УПЛ: як проходив матч

Столичне "Динамо" перемогло команду "Львів" у четвертому турі чемпіонату України. Матч завершився рахунком 1:0.

Про це свідчить результат поєдинку.

Гол серед "динамівців" забив півзахисник Віталій Буяльський.

Перший тайм

На 15-й хвилині поєдинку Віктор Циганков з "Динамо" навісив із правого флангу до штрафного майданчика, звідки Микита Бурда головою пробив над воротами Олександра Ільющенкова зі "Львова".

Гол "динамівці" забили на 33-й хвилині. Допоміг у цьому Буяльському Циганков. Після того кияни взяли під повний контроль центр поля і почали регулювати темп матчу. Та до перерви вітчизняний гранд нових небезпечних моментів створити не зумів.

Другий тайм

У другому таймі львів'яни потужно оборонялися, через що "динамівці" не змогли пробити захист. Щоправда, на 71-й хвилині Владислав Кабаєв наважився на постріл із солідної дистанції — Ільющенков зумів лише перевести м'яч на кутовий.

Ближче до завершення матчу, на 82-й хвилині, ще один момент створив Кабаєв. Лівий хавбек "Динамо" знову наважився пробити з дистанції, але голкіпер "Львова" зумів парирувати складний постріл суперника.

Позиція команд

Завдяки перемозі "Динамо" піднялося із зони вильоту. Натомість "Львів" опустився на 14-те місце в таблиці, маючи в активі лише одне очко.

Нагадаємо, 6 вересня "Шахтар" (Донецьк) сенсаційно переміг на виїзді німецький "Лейпциг" (4:1) у стартовому поєдинку Ліги чемпіонів.