Україна здобула першу перемогу на Євро-2020: деталі матчу з Північною Македонією і реакція соцмереж

Перемога України у грі з Північною Македонією - Євро-2020

У другому матчі групового етапу Євро-2020 збірна України здобула перемогу над командою Північної Македонії — 2:1.

Новини.LIVE зібрало головні деталі матчу та реакції на гру у соцмережах.

Поєдинок відбувався на Національному стадіоні в Бухаресті. Обидві команди у першому турі поступилися своїм суперникам, тому поразка у цьому матчі не влаштовувала нікого.

Це перша перемога української збірної на Євро-2020 та перша після серії з шістьох поразок. З перших хвилин поєдинку українці пішли в атаку, увесь перший тайм проходив практично за їхнього повного домінування.

Голи:

• 29 хвилина - Андрій Ярмоленко. До речі, до кінця матчу він не зіграв, його замінили на Циганкова;
  • 34 хвилина - Роман Яремчук. Дует «Я-Я», як його називають фани, покинув поле раніше закінчення матчу - Яремчука теж замінили.
  • 57 хвилина Езджан Аліоський забиває у ворота нашої збірної під час пенальті. Аліоський добиває м‘яч у ворота після блоку від Бущана.

Реакції у соцмережах

"Головний спонсор показу матчів зі збірною України - заспокійливе".

Такими коментарями рясніють соцмережі після матчу української збірної з Північною Македонією. Гра була напруженою, тому хвилювалися багато фанатів.

Соцмережві також переповнені привітаннями збірної України. Журналіст Микола Малуха, наприклад, зазначив, що матч закінчували з 7 ексдинамівцями в команді.

Єгор Фірсов написав: "Європа б ними пишалась, але вони наші!"

Сергій Запорожський зазначив, що у другому таймі гра українців була дуже напруженою. Таку думку підтримали і інші фанати.

І головне! Мережу переповнюють привітання та гордість за українську збірну із футболу! Фанати діляться враженнями і вже готуються до наступних матчів.

Реакції фанів із політики

На перемогу збірної України відреагував і міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак також підтримав українську збірну на своїй сторінці у Facebook.

Президент Володимир Зеленський написав про фанатську підтримку збірної України і побажав гравцям удачі і надалі.