Визначився другий фіналіст Євро-2020: суперником Італії стала Англія

Євро 2020 - Англія обіграла Данію й стала другим фіналістом Чемпіонату Європи

Збірна Англії перемогла національну команду Данії у другому півфінальному матчі Євро-2020 на лондонському стадіоні "Вемблі". Зустріч завершилася з рахунком 2:1.

Новини.LIVE розповідає всі подробиці матчу.

Перший тайм поєдинку розпочався з натиску англійських футболістів. Однак згодом Данії вдалося перехопити ініціативу та вести гру.

На 30-й хвилині зустрічі півзахисник збірної Данії Міккель Дамсгор відкрив рахунок, забивши гол зі штрафного.

Однак минуло всього 10 хвилин, і рахунок став рівним. Данський захисник Симон К'єр зрізав гол у власні ворота під час боротьби з Рахімом Стерлінгом.

У підсумку команди не змогли визначити сильнішого в основний час гри.

В овертаймі арбітр Данні Маккелі призначив дещо сумнівний пенальті у ворота збірної Данії. Так, під час боротьби Стерлінг пішов на двох захисників та артистично впав на штрафному майданчику. Після перегляду VAR суддя залишив своє рішення в силі й надав право Англії пробити одинадцятиметровий удар.

Нападник англійської команди Гаррі Кейн не зумів реалізувати 11-метровий удар, однак вдало зіграв на добиванні та вивів збірну Англії вперед у рахунку. Цей гол і став переможним.

Англія - ​​Данія - 2:1

Голи: К'єр, 39 (автогол), Кейн, 104 - Дамсгор, 30

Англія: Пікфорд, Шоу, Магуайр, Стоунз, Вокер, Райс (Хендерсон, 95), Філліпс, Стерлінг, Маунт (Фоден, 95), Сака (Гріліш, 69; Тріпп'є, 106), Кейн.

Данія: Шмейхель, Вестергор (Вінн, 105), К'єр, Крістенсен (Й.Андерсен, 79), Меле, Ділейні (М.Єнсен, 88), Хейб'єрг, Стрюгер-Ларсен (Васс, 67), Дамсгор (Ю. Поульсен, 67), Дольберг (Нергор, 67), Брейтвейт.