Хорватія "розгромила" Шотландію на Євро-2020: які шанси тепер в України

Хорватія - Шотландія — результат поєдинку Євро-2020 у Глазго

У 3-му турі чемпіонату Європи з футболу–2020 збірна Хорватії перемогла команду Шотландії із рахунком 3:1. Поєдинок відбувся у Глазго на стадіоні "Гемпден Парк".

Про це повідомляє Новини.LIVE.

Даний результат матчу не забезпечив Україні прохід у наступний етап, це означає, що тепер доведеться чекати результатів ігор 23 червня у групі Е. Натомість балканці вийшли до 1/8 фіналу Євро-2020 у квартеті D.

Відомо, що до цього команди зустрічалися між собою п'ять разів та жоден з них Хорватія не виборювала перемогу: двічі перемагали шотландці і тричі була зафіксована нічия.

Під час гри шотландці вривалися у контратаки та вважали за краще грати без м'яча. Через відсутність простору, хорватам потрібно було багато переміщатися, щоб зламувати оборону.

Перший гол забила Хорватія. На 16-тій хвилині відзначився Влашич, який дебютував у стартовому складі на Євро. Хорвати впевнено рухалися по полю, відкривалися і домінували в центральному колі.

Шотландія "оклигалася" до середини тайму та створила кілька напівнебезпечених моментів біля воріт Ліваковіча, але це ні до чого не привело. Натомість Хорватія, захопивши центр поля, володіла темпом гри.

Раптом Шотландія прямо по закінченню першого тайму забиває гол. На останніх хвилинах Каллум Макгрегор потужно пробив у нижній кут воріт.

На 62-й хвилині підопічні Златко Даліча забивають свій другий м'яч по воротах. Після цього футболісти з Шотландії знову активізувалися, але забила гол знову Хорватія. Лука Модріч добре подав кутовий, а Іван Перішич пробив точно в правий кут воріт.