Італія обіграла Іспанію та вийшла у фінал Євро-2020

Євро-2020 - Італія стала першим фіналістом Чемпіонату Європи

Збірна Італії з футболу в серії післяматчевих пенальті перемогла команду Іспанії в першому пів фіналі Чемпіонату Європи з футболу-2020.

Новини.LIVE розповідають всі подробиці матчу.

Гра на легендарному лондонському стадіоні "Уемблі" завершилася з рахунком 1:1. Таким чином, Італія вийшла у фінал Євро-2020.

Італія жваво розпочала перший тайм. Однак невдовзі контроль м'яча повністю перейшов до Іспанії. Італійці іноді вибігали в непогані контратаки, але загалом повністю поступалися суперникам.

Другий тайм стартував з обопільних атак. На 60-й хвилині Італія скористалася можливістю і відкрила рахунок. Гол забив  Федеріко К'єза.

Альваро Мората зрівняв результат на 80-й хвилині.

У додатковий час рахунок не змінився. За серією пенальті перемогла Італія – 4:2.

Італія - Іспанія - 1: 1 д. ч. (0: 0, 1: 1, 0: 0). Пенальті - 4:2

Голи: К'єза, 60 (1: 0). Мората, 80 (1:1).

Серія пенальті: 1:0, 1:1, 2: 1, 2:2, 3:2, 4:2.

Італія: Доннарумма, Ді Лоренцо, К'єлліні, Бонуччі, Емерсон (Толоі, 74), Верратті (Пессіна, 74), Жоржина, Барелла (Локателлі, 85), К'єза (Федеріко Бернардескі, 107), Іммобіле (Берарді, 61), Лоренцо Інсіньє ( Белотті, 85).

Іспанія: Симон, Аспілікуєта (М. Льоренте, 85), Емерік Ляпорт, Гарсія (Пау Торрес, 109), Жорді Альба, Торрес (Мората, 62), Педрі, Коке (Ернандес, 70), Бускетс (Тіагу Алькантара, 106), Ольмо, Ойярсабаль (Морено, 70).

Нагадаємо:

• Україна завершила виступи на Євро-2020, програвши збірній Англії в 1/4 Чемпіонату Європи. Англійці у півфіналі 7 липня зіграють із данцями за вихід у фінал. Матч відбудеться на стадіоні "Вемблі" у Лондоні.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Viber Новини.LIVE.