"Пишаюся грою своєї команди на Євро-2020": Шевченко подякував збірній України

Шевченко подякував збірній України за гру в 1/8 Евро-2020

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко повідомив, що пишається виступом своєї команди на чемпіонаті Європи.

Про це Шевченко повідомив на своїй сторінці в Instagram.

Після поразки Англії в чвертьфіналі Євро-2020 з рахунком 0: 4, тренер збірної України коротко підвів підсумки виступу на турнірі.

"Вчора ввечері ми зустрілися з сильною командою. Спасибі всім фанатам за вашу приголомшливу підтримку, це було так важливо на нашому шляху. Пишаюся грою своєї команди на Євро-2020. Ви написали чудові сторінки для українського футболу",- прокоментував Андрій.

Нагадаємо:

• Георгій Бущан, один з найкращих воротарів Євро-2020, розповів в ексклюзивному інтерв'ю напередодні першого в історії синьо-жовтого чвертьфіналу чемпіонату Європи  про емоції після перемоги над Швецією та підготовку до Англії.
  • У рамках чвертьфіналу чемпіонату Європи з футболу Євро-2020, збірна України зіграє проти збірної Англії. Герой минулого матчу зі збірною Швеції, український нападник Артем Довбик високо оцінив опонента.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram та Viber Новини.LIVE.