Що з гравцем Еріксеном, який втратив свідомість на "Евро-2020": нові деталі від лікарів

Крістіан Еріксен - футболіст збірної Данії отямився після втрати свідомості

Ключовий футболіст збірної Данії 29-річний Крістіан Еріксен отямився у лікарні після падіння в матчі Євро 2020 проти Фінляндії. За інформацією організаторів турніру, стан гравця стабілізувався і той вже привітав команду.

Таку інформацію підтвердила Футбольна асоціація Данії.

Матч групи "В" Данія - Фінляндія зупинили у самому кінці першого тайму після того, як Еріксен на 43-тій хвилині несподівано впав на землю і знепритомнів - перед цим у нього влучив м'яч.

Арбітр і футболісти покликали медиків. Ті одразу на полі зробили футболісту масаж серця і серцево-легеневу реанімацію. Потім Еріксена вивезли зі стадіону. Гру на 90 хвилин призупинили через надзвичайну ситуацію.

Організатори та арбітри провели зустріч з командами і їхніми представниками і врешті вирішили дограти поєдинок о 21:30 (за Києвом). Рахунок був на той момент 0:0.

В УЄФА заявили, що погодилися відновити матч за запитом гравців обох команд. Футболісти Фінляндії підтримали опонентів оплесками після повернення на поле. Поєдинок закінчився рахунком 1−0 на користь Фінляндії.

Еріксен нині у лікарні, його стан стабільний. Медики закладу поки не повідомляли, що саме стало причиною інциденту.

Спортивний кардіолог професор Санджай Шарму, який є головою консенсусної групи експертів по кардіології Футбольної асоціації розповів ЗМІ, що "те, що врятувало його життя, було дуже невідкладною і швидкою медичною допомогою".

Лікар збірної Данії Мартін Боєсен виступив на післяматчевій прес-конференції і пояснив, як розвивалися події.

"Коли я підійшов до нього, він був на боці, він дихав, я відчував пульс, але раптово це змінилося, і ми почали робити йому штучне дихання. Допомога прийшла дуже швидко від медичної бригади і останнього персоналу при їх співпраці, і ми зробили те, що повинні були зробити, і змогли повернути Крістіана. Він говорив зі мною, перш ніж його доставили в лікарню. Це було страшно, але честь медичному персоналу. Вони виконали приголомшливу роботу з Крістіаном. Мені подобається, як його товариші по команді зібралися разом, щоб захистити його," - розповів лікар.

Нагадаємо:

• Зірка футболу Данії Крістіан Еріксен втратив свідомість під час матчу Євро-2020 з Фінляндією. В один із ігрових моментів 29-річний півзахисник впав на полі.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram та Viber Новини.LIVE.