В Одесі проведуть баскетбольний турнір пам'яті заслуженого тренера України: де та коли

23—24 вересня в Одесі відбудеться 27 традиційний турнір з баскетболу пам’яті заслуженого тренера України Йосифа Кесельмана. Турнір проходитиме на базі "Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву ім. Литвака Б.Д.".

Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради.

• 11:30 — показовий матч "ІнтерХім - СДЮСШОР" — "Ветерани Одеси";
  • 12:30 — нагородження призерів турнірів "5х5" та "3х3".

Що відомо про Йосифа Кесельмана

Дитинство Йосипа Кесельмана відбулося на Молдаванці, а саме на вулиці Болгарській. Історія замовчує, у який саме момент у житті Йосипа з'явився баскетбол, але достеменно відомо, що у 1946 році він у складі збірної юнаків Одеси став переможцем Спартакіади України.

У складі збірної Одеси майбутній тренер двічі виграв Кубок України, завоював повний комплект медалей першості України та одного з головних турнірів на той час — "Матчів міст України". Такими є досягнення Кесельмана-гравця.

Заслужений тренер України, майстер спорту Йосип Якович Кесельман все своє життя присвятив розвитку жіночого баскетболу в Одесі. Він виростив цілу плеяду чемпіонок Радянського Союзу та Європи, багато його вихованок нині продовжують його справу, передаючи свій досвід юним баскетболісткам.

Звання "заслужений тренер України" отримав Кесельман досить пізно — 1992 року.

Нагадаємо, український чемпіон у суперважкій вазі за версіями WBA, WBO та IBFОлександр Усик(20-0, 13 КО) розповів незвичайну історію, яка сталася з ним під час підготовки до бою-реваншу проти Ентоні Джошуа (24-3, 22 КО). Подробиці в матеріалі.