Вилучення та травма воротаря: "Чорноморець" поступився "Олександрії"

Вилучення та травма воротаря: Чорноморець знову поступився

Поєдинок, який мав відбутися в Одесі між "Чорноморцем" та "Олександрією", а був перенесений у Ковалівку приніс чергове розчарування прихильникам команди моряків. Червона картка основному голкіперу, травма запасного воротаря та помилки захисників залишили одеситів на дні турнірної таблиці.

За матчем слідкував кореспондент Новини.LIVE.

Команди рівно провели перший тайм, у господарів було навіть більше ударів у створ воріт. Непогано виглядав Бадібанга, який віддав кілька гострих передач, але перша половина закінчилась нульовою нічиєю.

Мінус два воротарі

Другий тайм одразу приніс неприємний сюрприз команді Григорчука. Воротар одеситів Дмитро Непогодов отримав вилучення за гру рукою за межами карного майданчика. Команда залишилась у меншості, а місце в воротах зайняв Євген Паст, який через кілька хвилин не вдало приземлився та травмував коліно. Довелося випускати третього голкіпера — молодого Варакуту.

Після одного із прострілів з флангу захисники "Чорноморця" розгубили суперників й Мірошниченко відкрив рахунок.

Нічия була близько, але захист підвів

На 79-й хвилині Брагару красивим ударом з лінії карного майданчика з льоту у дотик зрівняв рахунок. Потрібно було протриматись 10 хвилин до хоча б одного бала, але знову помилки центральних на флангових захисників зробили свою справу.

Вирішальний м’яч за гостей забив ексгравець "Чорноморця" Кирило Ковалець — 1:2. Важкий матч після якого у моряків залишається лише 2 очки.

Напередодні матчу проти "Олександрії", до одеського футбольного клубу приєднався нападник зі зростом 193 см. Гравець національної збірної Конго Кевін Кубемба раніше грав у французьких клубах: Ам'єн, Лілль та Брест.