Спортсмени війни: каратисти Одеської області завоювали дві медалі на чемпіонаті Європи

#Одеса
21 червня 18:00
Читати російською
Спортсмени Одеської обласної федерації завоювали дві медалі на чемпіонаті Європи серед кадетів, юніорів і молоді

Чемпіонат Європи серед кадетів, юніорів і молоді відбувся в Празі у червні. Україну презентували одеські спортсмени, які завоювали дві медалі.

Про це повідомляє відділення національного Олімпійського комітету України в Одеській області.

Чемпіоном Європи серед юніорів став 17-річний Давид Яновський – в категорії "до 61 кг", а его ровесниця Наталія Осадчук – стала срібною призеркою в категорії "до 53 кг", також у змаганнях серед юніорів.

Свої змагання в категорії "+61 кг" Давид Яновський розпочав з мінімальною перемоги над супротивников із Північної Македонії з рахунком 3:2. Перемогу одеситу приніс удар на останніх секундах. В подальшому, на шляху до фіналу, Давид здобув три «сухих» перемоги.

А от змагання в категорії "-53 кг" Наталія Осадчук розпочала з мінімальною перемоги над данкою (2:1), продовжила розгромом чешки, але потім прийшлося складніше. У фіналі Наталія поступилася діючій чемпіонці Європи серед юніорів Ніні Квасніковій зі Словаччини.

Спортсмени Одеської обласної федерації завоювали дві медалі

"Вона спортсменка війни. Тому що коли з 26 лютого в спортзалі нашого клубу запрацював штаб по обороні міста - вона протягом місяця була поруч зі мною та допомагала ЗСУ. Весь березень-місяць спортсменка не тренувалась", - розповів кореспондентам Новини.LIVE Олександр Тонкошкур.

Нагадаємо, найуспішнішим для каратистів Одеської області стало Євро-2012, коли вони завоювали 4 медалі.