Змагання ЗСУ під Одесою: наші воїни показали клас у метанні ножів, сокири та стрільби з лука

Спортивне дозвілля ЗСУ: змагання з метання ножів, сокири та стрілянина з лука

Під час війни на захисників України покладена важка та небезпечна місія боронити рідні кордони, але без морально-фізичної підтримки та розрядки бути у тонусі неможливо. Саме з цією метою в Одеській області в селі Наті провели змагання між військовими та волонтерами з метання ножів, сокир, саперських лопаток та інших незвичних видів спорту.

зсу

Кореспонденти Новини.LIVE знають, хто був найточнішим.

Змагання заряджають воїнів

Усього у турнірі взяли участь понад 25 українських військових. Організатори зробили все, щоб підняти їм бойовий дух.

"Це те, що заряджає. Зміна діяльності дуже важлива. А метання ножа, сокири та саперської лопатки — це круто. Особливо для справжніх чоловіків", — заявив організатор турнірів та ідейний натхненник заходів для військових Василь Коваль.

зсу

У змаганні з метання ножа потрібно було з трьох метрів влучити в ціль. У кожного було по 5 спроб. В залежності від дальності від центра мішені можна було за кожний кидок заробити 5, 10, 15 або 20 балів. Найкращий результат показав Дмитро Юрченко (110 очок), на другій позиції Артем Олійник (100 балів), третім став Олександр Алісов (95 очок).

зсу

У метанні сокири правила були схожі, але дистанція на метр більша. Чемпіоном став Олександр Животовський (75 балів), срібло у Віталія Зірко (65 очок), бронза дісталась Ярославу Пласію (50).

Спробувати нові експериментальні правила "Чорного квадрату"

Стрільба з лука взагалі пройшла незвично. Організатори вирішили спробувати нові експериментальні правила "Чорного квадрату". Від кожної команди участь брало по 4 стрілки. По черзі потрібно було вибивати зі спеціальної зони 8 на 8 метрів суперників у захисній амуніції. Ця гра принесла всім море позитиву. Перемогла команда "Валькірія", набравши 4 очки, на одне більше ніж у "Небесного щита". Третіми стали волонтери.

зсу

Змагання  були незвичними. Поперечина крутилася і вислизала з рук учасників, тому щоби протриматися необхідно було проявити неабияку спритність. Найкращим був Дмитро Соскіба з результатом хвилина та 15 секунд. Другим став Дмитро Юрченко, а третій Андрій Пляка.

зсу

У змаганнях з метання саперської лопатки неперевершений результат показав той самий Артем Олійник. Він отримав аж 150 балів.

У загальнокомандному заліку переможцями стали військові з "Валькірії", на другій позицій "Небесний щит", третє місце у волонтерів.

Додамо, що раніше в Наті вже відбувалися змагання з пляжного волейболу між ЗСУ та волонтерами, змагання зі спортивної рибної ловлі, а також в Одесі проводили турнір з пейнтболу. Попереду ще в планах змагання зі смугою перешкод.