Одеситку Анжеліку Терлюгу визнали найкращою каратисткою у світі

Одеситка Анжеліка Терлюга стала найкращою каратисткою у світі

Одеситка Анжеліка Терлюга стала найкращою каратисткою у світі у ваговій категорії до 55 кілограмів. Відповідний рейтинг склала Всесвітня федерація карате.

Про таке йшлося в WKF.

Українка вкотре очолила рейтинг, попри срібну медаль на Олімпіаді. Там і на чемпіонаті світу вона поступилася представниці Болгарії Івет Горановій. Вперше одеситці вдалося очолити світовий рейтинг у 2018 році.

Хто ще з українців очолив таблицю

В десятку найкращих увійшли ще п'ять спортсменів з України. На третій сходинці у вазі до 75 кілограмів опинився Станіслав Горуна. Різван Талібов посів шосте місце (у вазі від 84 кілограмів), а Аніта Серьогіна піднялась на сходинку, посівши шосте місце в категорії до 61 кілограмів.

У вазі до 68 кілограмів сьоме місце виборола Галина Мельник, а Катерина Крива розмістилася на дев'ятому місці у ваговій категорії до 50 кілограмів.