Одеситка Еліна Світоліна вийшла в ¼ фіналу на Олімпійських іграх в Токіо

Еліна Світоліна вийшла в ¼ фіналу на Олімпійських іграх в Токіо

Перша ракетка України Еліна Світоліна перемогла Марії Саккарі з Греції. Одеситка програла перший раунд, однак відігралася у двох наступних.

Про це повідомляє Федерація Тенісу України.

У першому сеті одеситка вела 4:1, але програла з рахунком 5:7. У другому раунді Еліна Світоліна ледве не поступилася суперниці, але вивела рахунок на 6:3. У вирішальному сеті спортсменка бере подачу гречанки, роблячи рахунок 3:1, але він швидко зрівнявся 3:3. У результаті Еліна Світоліна виграла поєдинок проти Марії Саккарі – 6: 4.

Коли наступні змагання

Тенісний марафон продовжиться 28 липня орієнтовно о 05:00 за Києвом. Одеситку чекає зустріч з італійкою Камілою Джорджі.

Як тривають змагання на Олімпійських іграх для Світоліної

Тенісистка за три поєдинки провела на корті загалом вісім годин 11 хвилин. Її середній час матчу склав 2 години 44 хвилини. Перед початком цього матчу Світоліна стала найрейтинговішою тенісисткою (шоста у рейтингу) на Олімпіаді 2020 року в жіночому турнірі.

Більше про Олімпійські ігри 2020

• На Олімпіаді-2020 в Токіо українські спортсмени здобули третю медаль. Пара стрільців Омельчук-Костевич отримали бронзу зі стрільби з пневматичного пістолета з 10-ти метрів.
  • Український фехтувальник Ігор Рейзлін завоював бронзову медаль в індивідуальній чоловічій шпазі на Олімпійських іграх у Токіо. У матчі за третє місце він переміг італійця Андреа Сантареллі.
  • Україна здобула першу нагороду на Олімпіаді-2020. Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід завоювала "бронзу" у вазі до 48 кг.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Viber Новини.LIVE.