Одесит став срібним призером Європи з фехтування

#Одеса
22 червня 15:15
Читати російською
Українська команда здолала команди Іспанії, Німеччини, Туреччини

Одесит Андрій Ягодка став срібним призером Європи з фехтування. Чемпіонат цього року проходив в Туреччині. Українська команда здолала команди Іспанії, Німеччини, Туреччини та поступилися команді з Угорщини.

«Саме до змагань готувалися у Мадриді зі збірною Іспанії, їм окрема подяка за прийом. Гарний спаринг був, людей вистачало, в залі місця було достатньо. Вийти у фінал... командна робота. Усі фехтували, всі боролися, от і запорука успіху, плюс тренерська робота у плані тактичних рішень зіграла свою роль» - розповів кореспондентам Новини.LIVE Андрій Ягодка.

Це четвертий вдалий чемпіонат Європи для Заслуженого майстра спорту України Андрія Ягодки з Одеси. Крім того, Андрій є переможцем Європейських ігор-2015 у Баку та Універсіади, бронзовим призером Сьомих всесвітніх ігор серед військовослужбовців, учасником Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро у 2016 році.