Одеський борець греко-римського стилю здобув "срібло" на престижному турнірі у Франції

Одеський борець греко-римського стилю здобув перемогу на престижному турнірі у Франції
Турнір був одним з відбіркових до чемпіонату Європи

Одеський борець греко-римського стилю, уродженець Ізмаїльського району, завоював "срібло" на міжнародному турнірі  на міжнародному турнірі "Гран-прі Анрі Даглена", який проходив у французькій Ніцці. Перемогу здобув спортсмен з бойовим прізвищем — В’ячеслав Байрактар в категорії "до 55 кг".

Про це повідомляє Відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

В першому бою В’ячеслав Байрактар В’ячеслав Байрактар поступився своєму співвітчизнику Корюну Саградяну (1:5), але потім взяв верх над молодим французом Іліаном Айнауї (8:1). Згодом уродженець Одещини здобув перемогу над грузинським борцем Акакі Осіашвілі, який до цього мав вже дві перемоги.

Причому одесит поступався після першого періоду 1:7, але за рахунок непоступливого характеру  переламав хід сутички. 6 балів він набрав за те, що 6 разів виштовхував його за межі килима, а ще чотири бали йому приніс прийом зворотній пояс.

Всього на "Гран-прі Анрі Даглена-2023" збірна України завоювала 15 медалей (4 золоті, 6 срібних, 5 бронзових). Серед переможців і олімпійський чемпіон Жан Беленюк, який продовжує спортивну кар’єру. Відзначимо, що цей турнір був одним з відбіркових до чемпіонату Європи, який відбудеться в Загребі 17-23 квітня.

Здобутки спортсменів

Одеські фігуристи Марк Куліш і Анастасія Васильченко візьмуть участь в Європейському юнацькому олімпійському фестивалі. Змагання відбудуться 21-28 січня в регіоні Італії — Фріулі-Венеція-Джулія.

Спортсмени Одеської області завоювали п'ять медалей на чемпіонаті України з плавання серед юнаків. По два рази плавці підіймались на п'єдестал за "золотом" та "сріблом" й раз за "бронзою".