Невдалий старт: "Чорноморець" поступився у першому турі Прем'єр-ліги "Вересу"

Чемпіонат України з футболу розпочався для одеського "Чорноморця" з прикрої поразки на київському стадіоні імені Баннікова. Перший офіційний матч за 9 місяців одесити програли мінімально "Вересу" з Рівне.

Подробиці матчу у матеріалі кореспондента Новини.LIVE

Єдиний гол гравець "Вереса" Кльоц провів у середині першого тайму, красиво ударивши з дальньої дистанції у лівий кут: м'яч влетів у сітку рикошетом від стійки.

Могли рівненці майже одразу забивати вдруге, але захисник господарів заблокував удар суперника. Зрівняти рахунок намагався Брагару, який на швидкості втік від гостей, але удар пройшов повз ворота.

Наприкінці тайму підопічні Юрія Вірта забили вдруге, але гол не зарахували через положення поза грою.

У другій половині гравець "Вереса" Дахневич ще й не реалізував пенальті — воротар "моряків" Дмитро Непогодов вгадав у якій кут пробиватиме суперник.

У підсумку, 0:1, "моряки" поступаються у стартовому матчі УПЛ. Зазначимо, що поки що гра одеситів далека від тієї на яку розраховує тренерський штаб.

У суботу 27 серпня "Чорноморець" проведе другий тур із харківським "Металістом-1925", який сьогодні відібрав очки у донецького "Шахтаря".

Чемпіонат вніс багато корективів у склади команд. Більшість легіонерів покинуло клуб у лютому, з початком бойових дій. Близько 15 гравців залишили команду після вторгнення, і збирати колектив тренерський склад був вимушений по крупицях.

Одеський "Чорноморець" посилився футболістом з Албанії Філі Реальдо, який грав раніше за добре відомий одеситам "Скендербеу" та румунський "Ботошані". Гравець розповів, як отримав пропозицію від одеситів, що знає про український футбол та яку мету переслідує у новому клубі.