Байдарочник з Одеської області став чемпіоном світу. Фото

Байдарочник з Одеської області став чемпіоном світу

Веслувальники Одеської області завоювали 2 медалі – 1 золоту та 1 бронзову, на чемпіонаті світу, на змаганнях в Копенгагені. Байдарочник Ігор Трунов з Одеської області став чемпіоном світу на змаганнях четвірок на дистанції 500 метрів.

Про це повідомляє НОК України в Одеській області.

Для Ігоря Трунова ця золота медаль стала першою на чемпіонаті світу. Раніше він, під час виступів за Одеську область, двічі ставав призером чемпіонату світу серед молоді.

НОК

Це третя золота медаль веслувальників Одеської області в пострадянський період. До цього чемпіоном світу двічі ставав южненський каноїст, дворазовий олімпійський чемпіон Юрій Чебан.

НОК

Також на чемпіонаті в Копенгагені Людмила Лузан і Анастасія Четверикова виграли золото на дистанції 500 м. Ще одну золоту медаль отримали Віталій Вергелес, Андрій Рибачок, Юрій Вандюк і Тарас Міщук. Лузан також стала володаркою срібної медалі в каное-одиночці на дистанції 500 м.