54 медалі: збірна Одеської області тріумфувала на чемпіонаті України з карате

Одеська збірна отримала найбільшу кількість медалей на чеміонаті України з карате

Збірна Одеської області посіла 1-е місце в медальному заліку чемпіонату України з карате, що проводився в чотирьох вікових категоріях.

Про це інформує НОК в Одеській області.

Чемпіонат проходив у Полтаві 22-24 жовтня. Змагання провели в чотирьох вікових категоріях: "кадети", "юніори", "молодь" і "дорослі". За підсумками одеські спортсмени завоювали 54 медалі: 21 золоту, 12 срібних та 21 бронзову медаль.

Львівська область отримала 34 медалі, з яких 9 золотих. У такий спосіб одеська команда повернула собі знову звання найсильнішої в країні, після того, як в 2020 році стала другою в заліку.

Хто з одеситів-спортсменів став чемпіоном України

Триразовою чемпіонкою України стала Олена Павловська, яка стала двічі чемпіонкою серед дорослих (куміте, 68 кг, командне куміте), а також перемогла серед молоді в категорії "до 68 кг".

Двократними чемпіонами України стали також Крістіна Вєнік (ката особисте, ката командне), Ярослав Федоров (ката – юніори і дорослі), Аніта Серьогіна (куміте, до 61 кг, командне куміте).

Також чемпіонство України 2021 року здобули: Поліна Льогенька, Кристина Пугачова (обидві спортсменки у командній каті, доросла категорія). Юлія Палашевська, Анжеліка Терлюга (командне куміте, дорослі), Давид Яновський (юніор до 61 кг), Ксенія Якубчак (юніорки, ката), Галина Запорожченко (молодь, ката), Наталія Осадчук (юніорки, до 53 кг), Дарина Єрвачова (юніорки, понад 59 кг), Микита Сальков (юніори, до 55 кг), Ерік Рагозенко (юніори, до 68 кг), Олександр Інютін (молодь, до 84 кг), Дар’я Холодняк (ката, кадетки), Дмитро Рожков (ката, кадетки), Ганна Русан (кадетки, до 54 кг), Матвій Переуда (кадети, +70 кг), Дар’я Студенкова, Анастасія Холод, Поліна Александрова (всі – командна ката, кадетки).