Львівські лучники зібрали всі медалі на Кубку України. Фото

Львівські лучники перемогли на Кубку України - фото

Львівські спортсмени здобули на Кубку України зі стрільби з лука золоту, срібну та бронзову медалі. Вони змагалися з класичним луком в особистому і командному олімпійських раундах на території Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України.

Про це повідомили у НОК Україні у Львівській області.

• Юрій Гавелко - "срібло" (у фіналі поступився з рахунком 4:6 Михайлові Усачу з Рівненщини)
  • Сергій Макаревич - "бронза" (переміг у боротьбі за 3 місце  буковинця Данила Гусака з рахунком 6:2)

"В командних змаганнях серед чоловіків перша збірна Львівщини у складі Георгія Іваницького, Юрія Гавелка і Сергія Макаревича стала чемпіоном України, "перестрілявши" у фіналі харків'ян - 6:2"  - йдеться у повідомленні.

Спортсмени

Жіноча збірна не отримала медалей ні в особистих, ні в командних змаганнях.

Новини про спортивні досягнення львівських спортсменів

• Львівські спортсмени стали чемпіонами Європи з керлінгу дабл-мікст серед учасників з вадами слуху. Михайло Плесканка та Катерина Якимець представники Львівського регіонального центру "Іваспорт".
  • 14 листопада львів'янин Павло Кордіяка здобув перемогу на світовому фестивалі "SBD Official Strongman Games" у категорії "Open". Змагання проходили у Флориді, США.