Львівські атлети отримали титул ”Чемпіонів України" з бодібілдингу. Фото

Львівські атлети отримали титул ”Чемпіонів України" з бодібілдингу - фото

Двійка атлетів зі Львова отримали перемогу на Чемпіонаті України з бодібілдингу, який проходив у Полтаві.

Про це повідомляє управлвння молоді та спорту ЛОДА.

30 та 31 жовтня в Полтаві відбувся 30-й ювілейний Чемпіонат України з бодібілдингу та фітнесу, участь в якому брали атлети з всієї країни. Серед всіх учасників відзначилися два львів'янина, які отримали "золото" у своїх вагових категоріях.

31-річний майстер спорту України Михайло Павлюк посів 1 місце в категорії бодібілдинг у ваговій категорії до 90кг і став абсолютним чемпіоном у відкритій категорії з бодібілдингу.

Атлети

25-річний майстер спорту України Володимир Андреїшин виборов 1 місце в категорії класичний бодібілдинг у ваговій категорії понад 80кг. Він також став абсолютним чемпіоном в своїй номінації

Атлети

Зараз переможці разом із збірною України готуються до Чемпіонату світу, який відбудеться Іспанії у місті Санто-Сусанні.

Більше новин про львівських чемпіонів

• 24 жовтня в столиці Угорщини завершився Чемпіонат світу з гирьового спорту. У ньому взяли участь 460 спортсменів із 32 країн світу. 19-річна представниця з Львівщини Анжеліка Намєснік здобула перше місце ​в естафеті у поштовху гир від грудей серед дорослих, у поштовху гир за довгим циклом серед юніорів.
  • Учень Львівського фізико-математичного ліцею одинадцятикласник Юрій Сагайдак, у складі Малої академії наук здобув "золото" на міжнародному інноваційному шоу INOVA 2021, який традиційно відбувається у Загребі, столиці Хорватії.
  • Збірна України завоювала чотири медалі на чемпіонаті Європи зі спортивної акробатики, що проходив в Італії. Серед медалістів є львів’яни.