Перші нагороди України за 8 років: харків'янка завоювала медалі ЧС з важкої атлетики

Харків'янка здобула бронзові медалі чемпіонату світу з важкої атлетики

Харківська спортсменка Світлана Самуляк завоювала для України перші за 8 років медалі на чемпіонаті світу з важкої атлетики в Ташкенті. 18-річна дівчина виступала у ваговій категорії до 55 кг.

Про це повідомляє видання "Суспільне".

У ривку Самуляк була другою, піднявши вагу в 91 кг, поступившись першістю дворазовій віцечемпіонці Африки з Тунісу Гофран Белхір, якій вдалося підняти 92 кг. Третьою стала триразова чемпіонка Африканських ігор нігерійка Адіат Оларіноє, якій підкорилися 90 кг.

важка атлетика

У поштовху українка з третьої спроби взяла 110 кг і за сумою двох видів посіла третє місце в змаганнях. Перше та друге місце було у спортсменок з Африки Белхір і Оларіноє.

спортсменка

Для харків'янки це був перший виступ на дорослому чемпіонаті світу. Востаннє нагороди в цьому виді змагань українки здобували ще у 2013 році.