Харків'янка здобула "золото" на чемпіонаті світу з важкої атлетики

Харків'янка Марія Гангур стала чемпіонкою світу з важкої атлетики

Харків'янка Марія Гангур здобула золоту медаль чемпіонату світу з важкої атлетики в Узбекистані. Спортсменка представляла на змаганнях Україну у ваговій категорії до 59 кг.

Про це повідомляє пресслужба Федерації важкої атлетики України у Facebook.

"Українська спортсменка Марія Гангур у ваговій категорії до 59 кг виборола золоту медаль у вправі ривок з результатом 101 кг. Це неймовірний результат і дуже вдалий виступ", – йдеться в повідомленні.

спортсменка

Ніхто з учасників її категорії не зміг подолати цей результат.

"В сумі двоборства Марія зупинилася в одному кроці від п'єдесталу пошани, посівши 4 місце з результатом 215 кг", – уточнює пресслужба федерації.

спортсменка

Минулого тижня ще одна харків'янка Світлана Самуляк здобула для України перші за 8 років медалі на чемпіонаті світу з важкої атлетики у Ташкенті. 18-річна дівчина виступала у ваговій категорії до 55 кг. У ривку Самуляк була другою, піднявши вагу 91 кг. У поштовху українка з третьої спроби взяла 110 кг та за сумою двох видів посіла третє місце у змаганнях.