Харків'янка стала чемпіонкою світу з лижних перегонів і біатлону серед паралімпійців

Харків'янка Людмила Ляшенко стала чемпіонкою світу з лижних перегонів та біатлону серед паралімпійців у Норвегії. Змагання проходили в Ліллехаммері.

Про це повідомляє пресслужба Харківської міськради.

"Людмила Ляшенко стала кращою в біатлоні на середній дистанції 10 км в класі стоячи", – йдеться в повідомленні.

Чемпіонат в Норвегії стартував тиждень тому 13 січня та в перший же день харків'янка завоювала "золото". На цих змаганнях проходить відбір на Паралімпіаду в Пекіні. Спортсмени брали участь у таких видах: лижні перегони, біатлон, гірські лижі та сноуборд.

Українську збірну представляли 25 спортсменів. За три дні змагань паралімпійці вибороли 12 нагород – два перших місця, чотири других і шість третіх.