Харків'янин здобув десяте золото у своїй кар'єрі на Паралімпіаді

Харківський спортсмен заробив 5 золотих медалей на Паралімпіаді в Токіо

Плавець Максим Крипак з Харкова у фінальний день Паралімпіади 2020 в Токіо знову взяв "золото". Спортсмен виявився найшвидшим на дистанції 200 метрів комплексним плаванням у класі SM10.

Про це повідомляє "Суспільне".

Максим Крипак став лідером кваліфікації з часом 2: 12.78. У фіналі він підтвердив статус фаворита і показав результат 2: 05.68. Він не тільки прийшов до фінішу першим, але ще і побив паралімпійський рекорд іншого нашого спортсмена Дениса Дуброва.

Для Максима це вже п'ята золота медаль на цих Іграх в Токіо. До цього він переміг на 100 і 400 метрів вільним стилем, і на стометрівці на спині і батерфляєм. Крім того, він має срібну медаль за 50 м вільним стилем і бронзову медаль в естафеті.

Харків'янин отримав звання найтитулованішого спортсмена Паралімпіади в Токіо. Він очолює список з семи нагородами.

Всього у кріпака 15 медалей в кар'єрі, з яких 10 - "золоті".

Паралімпіада - 2020-останні новини

• Протягом восьмого дня Паралімпіади в Токіо українські спортсмени змогли завоювати вісім нагород. Так, Україна займала шосту позицію в медальному заліку.
  • На Паралімпіаді в Токіо дійшов до кінця сьомий змагальний день. Українські спортсмени завоювали 13 нових нагород. Зокрема, "скарбничку" збірної поповнили три золоті медалі.
  • Український спортсмен Ігор Цвєтов, відмовився фотографуватися з представниками ПКР на п'єдесталі. У Міжнародному паралімпійському комітеті прокоментували цю ситуацію.