Харків'янин Максим Крипак завоював третю золоту медаль на Паралімпіаді в Токіо

Максим Крипак завоював третє "золото" на Паралімпіаді в Токіо

1 вересня, стало відомо, що спортсмен з Харкова здобув ще одну нагороду на Паралімпіаді. Максим здобув нагороду на дистанції 400 метрів вільним стилем.

Про це повідомляє "Суспільне"

Для нашого спортсмена фінал  на змаганнях у Токіо на 400-метрівці став 5-тим. Попередні 4 завершилися для нього чотирма нагородами: "золото" українець виграв у 100-метрівці вільним стилем та батерфляєм, "срібло" - у 50-метрівці вільним стилем. Ще одну медаль ("бронзу") він виборов у чоловічій естафеті. У стилі батерфляй українець встановив світовий рекорд.

Крипак став чемпіоном запливу, пройшовши дистанцію менше, аніж за 4 хв.  Він залишив позаду таких спортсменів: Баса Таккена (Нідерланди) - 4:02.12 хв, Томаса Галлахера (Австралія) - 4:03.91 хв.

Для України спортсмен приніс вже 16 "золото".