Харків'янин Ігор Червінський завоював дві золоті медалі чемпіонату України з плавання

Харківський плавець завоював дві золоті медалі на чемпіонаті України

У Бердянську з 9 по 12 вересня відбувся Чемпіонат України з плавання на відкритій воді. Ігор Червінський з Харкова завоював дві золоті медалі.

Про це повідомляє Управління у справах молоді та спорту ОДА.

Ігор Червінський брав участь у змаганнях серед чоловіків на дистанції в 10 км. Спортсмен проплив їх за 2:03:09.92 і більш ніж на дві хвилини випередив найближчого конкурента з Київської області Олександра Олексишина, він посів друге місце.

Також харків'янин брав участь у запливі на 5 км, де показав результат 1:00:34.57 і також випередив Олексишина майже на хвилину. Інший Харківський плавець Дмитро Бойко посів тринадцяте місце з результатом 1: 07: 11.39.