90% пошкодження легенів: у Індії виявили перший випадок "зеленої цвілі"

Пандемія коронавірусу в Індії — в країні виявили перший випадок зеленої цвілі

У Індії, котра потерпає від епідемії коронавірусу та спалаху мукормікозу, зареєстрували перший випадок "зеленої цвілі".

Про це повідомляє видання Times of India.

Читайте також:

Відтак, страшну інфекцію виявили у 34-річного пацієнта зі штату Мадх'я-Прадеш. До цього чоловік два місяці поспіль лікувався від COVID-19 та грибкової інфекції.

Зазначається, що організм чоловіка погано реагував на лікування, тож 15 червня його доправили медичним вертольотом до лікарні в Мумбаї. У хворого були на 90% пошкоджені легені.

"Це перший випадок захворювання "зеленою цвіллю" в Мадх'я-Прадеш, але я не впевнений щодо решти країни", – зауважив лікар Раві Дозі з Інституту медичних наук Шрі Ауробіндо.

Зазначимо, що збудником "зеленої цвілі", або ж аспергільозу є пліснявий грибок з роду Aspergillus. Лікарі кажуть, що заразитися ним можна як в приміщенні, так і на відкритому повітрі, адже він може бути й на вулиці, людині достатньо лише вдихнути спори. Медики також стверджують, що більшість людей щодня вдихають спори аспергіл без будь-яких подальших наслідків, проте людям з ослабленим імунітетом або захворюваннями легень варто побоюватись, адже вони схильні до вищого ризику.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Viber Новини.LIVE.